درباره ما

جستجو در سایت

لرزه نگار پارسیان

درباره شرکت لرزه نگار پارسیان


لرزه نگار پارسیان مجموعه ای متشکل از همکاریِ فارغ التحصیلانِ بهترین دانشگاههایِ کشور در حوزه ی ژئوفیزیک، مکانیک، الکترونیک و کامپیوتر است. نوآوری و کارِ تخصصی در این مجموعه، در کنارِ تولید، نمایندگی برخی محصولات خارجی و ارائه ی سرویس های مختلفِ فنی، کارشناسی و مشاوره ای، توانِ بالایی در جلب نظر کارفرمایان به این مجموعه داده است. این شرکت تلاش بر ارائه ی بهترین راه حل ممکن متناسب با پروژه ی تعریف شده توسط کارفرما را به دقت به عمل می نشاند. این فرآیند نیازمند دیدِ وسیع به همه ی جوانبِ کار است که بر پایه ی تجربه ی 15 ساله ی لرزه نگار پارسیان بدست آمده است.

لرزه نگار پارسيان ، پيشگام در طراحي، توليد، تعمیر و به روزرسانی سيستم هاي دیجیتال ثبت زلزله در كشور مي باشد. این شرکت در سال 1379 با ایده ی تامینِ تجهیزاتِ زلزله نگاری در داخل کشور، شروع به فعالیت نمود و طی سالهای گذشته با گذر از پیچیدگی ها و تحمل مرارت-های متعددِ تحقیق و توسعه روز به روز پیش رفته است. از اولين سري توليدات اين شركت، براي راه ‌اندازي شبكه دیجیتال لرزه نگاري سد كارون 3 در سال 1380، راه درازی پیموده شده تا جایی که امروزه به کیفیتی قابل اتکا در رقابت با بهترین نمونه های خارجی تجهیزات دست یافته ایم.

سیرِ مسیرِ تولیدِ تجهیزات تکنولوژی بالا در کشور ما، علاوه بر مشکلات فنی و پیچیدگیهای علمی، نیازمند غلبه بر روحیه ی "عدم توانائی" نیز می باشد که خود انرژی و توان بالایی را می طلبد. بیراه نیست اگر بیان کنیم زمانی شاهد شکوفائیِ بیش از پیشِ دانش لرزه نگاری در کشور و در سطح بین المللی خواهیم بود که بر دانشِ تولید سخت افزار و نرم افزار تسلط کافی یافته باشیم.

لرزه نگار پارسیان با به کارگیری دستاوردهای جهانی و استانداردهای شناخته شده و از طریق توسعه‌‌ی فناوری و دانش بومی به ارتقای روزافزون خود و محصولاتش اهتمام دارد و با بـكارگيري دانشهای پراکنده در درون کشور، سعی بر آن داشته و دارد تا طرحی نو در تلفيق الكترونيك، مکانیک، كـامپيوتر و علـوم وابسته به ژئوفيزيك در ايران دراندازد که ماحصل آن دستیابی به تکنولوژی کامل تولیدِ ابزار کار ژئوفیزیک خواهد بود.

علاوه بر بحث طراحی و ساخت تجهیزات، این شرکت در زمینه ارائه خدمات فنی در امر ژئوفیزیک نیز فعال بوده و برای بسیاری پروژه های مهم ملی چه در زمینه تولید و چه راه اندازی و بهره برداری، این خدمات را ارائه کرده و به انجام رسانده است. اجرای پروژه برای طرحهایی چون سد و نیروگاه کارون 3، کارون 4، کرخه، سیمره، سیاه بیشه، بختیاری، زیردان، چمشیر، نیروگاههای اتمی دارخوین و بوشهر، که هریک بخشی از غرور ملی ما هستند از افتخارات لرزه نگار پارسیان است.

وب سایت | ایمیل| دورنگار | 
 

اطلاعات تماس

  • » تلفن: 86095042-021
  • » دورنگار: 86093983-021
  • موبایل: 09121384868
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • www.geopersian.com